SATNICA I TERMINI MINI KUP BEOBASKET 2018

GRUPA A – OŠ MIROSLAV ANTIĆ GRUPA B – OŠ DUŠAN RADOVIĆ
1. Crvena zvezda MTS 5. Partizan NIS
2. Borac 6. Zlatibor
3. FMP 7. Mega Bemaks
4. Reprezentacija RKSIS 8. Dinamik Vip Pay

 

Prvi takmičarski dan

 

 

HALA OŠ MIROSLAV ANTIĆ – Petak 16.02.2018.

A1 Crvena zvezda MTS – Borac OŠ Miroslav Antić, 16:00
A2 FMP – RKSIS OŠ Miroslav Antić, 14:00

 

HALA OŠ DUŠAN RADOVIĆ – Petak 16.02.2018

B1 Partizan NIS – Zlatibor OŠ Dušan Radović, 16:00
B2 Mega Bemaks – Dinamik Vip Pay OŠ Dušan Radović, 14:00

Napomena: Satnica utakmice zavisi od početka seniorskih utakmica

 

Drugi takmičarski dan

UTAKMICE ZA PLASMAN U GRUPI

 

HALA OŠ DUŠAN RADOVIĆ – Subota 17.02.2018.

POLUFINALE

A3 GRUPA A – utakmica za 1/2 mesto u grupi

Pobednici utakmica A1:A2

Crvena zvezda MTS/Borac, FMP/RKSIS

OŠ Dušan Radović, 12:30
 

B3

GRUPA B – utakmica za 1/2 mesto u grupi

Pobednici utakmica B1:B2 Mega Bemaks/Dinamik Vip Pay, Partizan NIS/Zlatibor

 

OŠ Dušan Radović, 14:30

 

HALA OŠ MIROSLAV ANTIĆ – Subota 17.02.2018.

A4 GRUPA A – utakmica za 3/4 mesto u grupi

Poraženi utakmica A1:A2

Crvena zvezda MTS/Borac, FMP/RKSIS

OŠ Miroslav Antić, 12:30
 

B4

GRUPA B – utakmica za 3/4 mesto u grupi

Poraženi utakmica B1:B2 Mega Bemaks/Dinamik Vip Pay, Partizan NIS/Zlatibor

 

OŠ Miroslav Antić, 14:30

Napomena:  Konačan ishod ovih utakmica određuje plasman u grupi.

 

Treći – Finalni dan takmičenja

UTAKMICE ZA KONAČNI PLASMAN – MINI KUP BEOBASKET 2018 PLASMAN U GRUPI

GRUPA A – OŠ MIROSLAV ANTIĆ GRUPA B – OŠ DUŠAN RADOVIĆ
1. 1.
2. 2.
3. 3.
4. 4.

 

HALA OŠ MIROSLAV ANTIĆ – NEDELJA 18.02.2018.

UTAKMICA ZA 7/8 MESTO GRUPA A-4 : GRUPA B-4 OŠ Miroslav Antić, 10:30

 

HALA  OŠ DUŠAN RADOVIĆ – Nedelja 18.02.2018.

UTAKMICA ZA 5/6 MESTO GRUPA A-3 : GRUPA B-3 OŠ Dušan Radović, 09:00
UTAKMICA ZA 3/4 MESTO GRUPA A-2 : GRUPA B-2 OŠ Dušan Radović, 11:00

 

HALA SC ČAIR – VELIKA SALA – Nedelja 18.02.2018.

1. Crvena zvezda MTS

2. Mega Bemaks

SC ČAIR, 13:00

NAPOMENA: U slučaju da postoji mogućnost, utakmica za 3. mesto mesto će se odigrati u Velikoj sali Čair.

 

Copyrights Košarkaški savez Srbije. 2015 Powered by KSS